Hormann jakość

Każdy z nas pragnie kupić produkty najlepszej jakości. To właśnie jakość według wielu badań jest najważniejszym czynnikiem dla podejmującego decyzję o zakupie klienta. Zakładka, "Hormann jakość" w której się Państwo obecnie znajdujecie ma celu dostarczenie Państwu wielu cennych informacji i opinii o jakości produktów marki Hormann takich jak: bramy Hormann, napędy Hormann oraz drzwi Hormann. Postramy poruszyć się różne problemy. Zapraszamy do odwiedzenia podkategorii. Życzymy udanej lektury.

Bramy uchylne

hormann jakość-bramy uchylneCzas na przedświąteczne porządki. My zdecydowaliśmy się w ramach przedświątecznej działalności uporządkować dla was, rozsiane tu i ówdzie, informacje na temat garażowych bram uchylnych. Czyli czas na krótkie zestawienie podstawowych danych: wzrost, wiek, waga, jakość itp. ;)

Czytaj więcej: Bramy uchylne

Hörmann i ekobudownictwo

Budownictwo zrównoważone, określane także jako budownictwo zielone czy ekobudownictwo, dotarło również do Polski. Jeśli kilka lat temu uznawano je za nowinkarski przejaw nowej mody, kaprys krajów bogatych, to obecnie liczba inwestycji, które realizują zasady zrównoważonego rozwoju, gwałtownie rośnie. Wzrost jest wynikiem globalnych, ogólnoświatowych tendencji, obowiązywania coraz większej liczby regulacji prawnych, które - wymuszając dbałość o środowisko naturalne - pozwalają oszczędzać energię. Jest on także pochodną rosnącej świadomości ekologicznej. Coraz wyraźniej zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności za otoczenie, w jakim żyjemy my oraz nasze dzieci. Z coraz większą mocą dociera do nas przekonanie, że nie mamy już wyboru: ekologia to nasze być albo nie być.

Hormann jakość- The Squaire we Frankfurcie nad Menem
The Squaire we Frankfurcie nad Menem

Czytaj więcej: Hörmann i ekobudownictwo

System SSG czyli jak otworzyć bramę na całą szerokość

Hormann jakość- SystemSSG- połączenie trzech bramMarka Hörmann dość powszechnie rozpoznawana jest jako producent bram wysokiej jakości. Przeciętny klient, pan Kowalski, z bramą ma jednak skojarzenia dość ukierunkowane: brama garażowa, brama – wjazd na posesję. Mało kto musi odpowiadać sobie na co dzień na pytanie, w jaki sposób zamknąć naprawdę duży otwór. Wyobraźmy sobie halę z otworem o szerokości ok. 10 metrów i wysokości 6 metrów. A teraz pomnóżmy tę szerokość przez 3. Zamknąć otwór o szerokości 30 metrów?? Jak???

Czytaj więcej: System SSG czyli jak otworzyć bramę na całą szerokość

Innowacyjność – przeszklenie DURATEC

Co to jest przeszklenie DURATEC?

To wyjątkowo odporne na zarysowania i uszkodzenia, przeźroczyste przeszklenie wysokiej jakości z tworzywa sztucznego, montowane w bramach segmentowych marki Hormann. Zabiegi czyszczące nie zmniejszają jego przejrzystości. Duży poziom odporności oraz trwałą ochronę przed zarysowaniami DURATEC zawdzięcza specjalnej powierzchni zewnętrznej szyby, takiej samej, jaką stosuje się w reflektorach samochodowych.

 

Czytaj więcej: Innowacyjność – przeszklenie DURATEC

Innowacyjność – droga do doskonałości

W obecnych czasach stawianie na innowacyjność to absolutna konieczność. Poprzestawanie na tym, co jeszcze przed chwilą było zadowalającym efektem, jest ryzykowne. W zmieniającym się świecie nowe pomysły, nowe rozwiązania wypierają te, które jeszcze wczoraj uchodziły za szczyt możliwości i wizytówkę współczesności.

Coraz doskonalsze możliwości technologiczne otwierają drzwi, z których dotychczas nie korzystano.

Czytaj więcej: Innowacyjność – droga do doskonałości

Podkategorie