System SSG czyli jak otworzyć bramę na całą szerokość

Hormann jakość- SystemSSG- połączenie trzech bramMarka Hörmann dość powszechnie rozpoznawana jest jako producent bram wysokiej jakości. Przeciętny klient, pan Kowalski, z bramą ma jednak skojarzenia dość ukierunkowane: brama garażowa, brama – wjazd na posesję. Mało kto musi odpowiadać sobie na co dzień na pytanie, w jaki sposób zamknąć naprawdę duży otwór. Wyobraźmy sobie halę z otworem o szerokości ok. 10 metrów i wysokości 6 metrów. A teraz pomnóżmy tę szerokość przez 3. Zamknąć otwór o szerokości 30 metrów?? Jak???

 

W Hörmannie to nie problem. To, co stanowi zazwyczaj rozwiązanie specjalne (wysokie jakościowo), w tej firmie jest traktowane jako rozwiązanie standardowe. Zamykanie otworów w halach o szerokości do 30 metrów jest możliwe dzięki systemowi SSG łączącemu nawet trzy bramy rolowane w jednym otworze. Proste? ;)

Działa to w ten sposób, że z zewnątrz otwór jest podzielony na segmenty równiej wielkości. Każda z bram może być otwierana i zamykana oddzielnie, dzięki czemu klient może skorzystać tylko z jednej części otworu. Chcąc uzyskać maksymalne światło otworu, po otwarciu bram odblokowuje się ręcznie środkowe słupki i zwyczajnie przesuwa na bok. Takie rozwiązanie umożliwia zamykanie otworów o szerokości do 30 metrów i wysokości 6 metrów.

Systemy SSG mogą być łączone ze wszystkimi rodzajami płaszczy bram i krat.