Hormann jakość: Drzwi

W tej zakładce znajdziemy opinie oraz informacje dotyczące jakości drzwi Hormann.

Drzwi biurowe dla nowoczesnej architektury

Hormann-jakosc-Przeszklone-drzwi-biuroweZastanawialiście się kiedyś, jak wyglądają wnętrza biurowców, które z zewnątrz kojarzą się z wydłużonymi, wychudzonymi ponad miarę klockami z aluminium i szkła? Nie trzeba specjalnej wyobraźni, żeby stawiać na obecność drzwi całkowicie przeszklonych. Szklanych tafli z bezpiecznego, iluśwarstwowego szkła, optycznie otwierającego przestrzeń. W stylistykę tę wpisuje się z całą pewnością oferta marki Hörmann, dotycząca drzwi. Odpowiedzią na konkretną wnętrzarską potrzebę są eleganckie i stabilne aluminiowe drzwi wewnętrzne AZ 40 i ES 50, zwracające uwagę całkowitym przeszkleniem i tradycyjną już, w przypadku tej firmy, jakością wykonania.

Czytaj więcej: Drzwi biurowe dla nowoczesnej architektury

Drzwi energooszczędne

Hormann JakośćJedną z najbardziej pożądanych cech w budownictwie staje się termoizolacyjność. Wartości odnoszące się do parametrów energooszczędności są tymi, do jakich inwestorzy – również prywatni – przywiązują rosnącą uwagę, zdając sobie sprawę z faktu, że od polityki termooszczędności nie ma już odwrotu. Odpowiedzią na to są innowacje producentów, dbających o to, aby produkty, które opuszczają ich linie montażowe, były coraz doskonalsze.

Czytaj więcej: Drzwi energooszczędne

Zamknij się!

Hormann jakosc- drzwi antywlamaniowePotrzeba bezpieczeństwa to chyba jedna z najbardziej podstawowych potrzeb, którą ludzkość na różny sposób stara się zabezpieczyć. Ulegają zmianie strategie i możliwości, ale jedno pozostaje niezmienne: chcemy wiedzieć, że nic nam nie zagraża.

Na szczęście od dawna już zostało nam oszczędzone kopanie fos, budowanie palisad, wystawianie przed drzwi wart uzbrojonych po zęby. Możemy czuć się bezpiecznie dzięki zupełnie innym zabezpieczeniom.

Krótki przegląd, jak to się robi w firmie Hörmann.

Czytaj więcej: Zamknij się!