W tej zakładce umieszczamy wpisy komentarze i opinie o produktach firmy Novoferm.

Czas na zmiany- Novoferm

novoferm napęd RUN 600Pisaliśmy już na blogu o napędach do bram garażowych przy okazji prezentacji produktów marki Hörmann („Aaaaale mam napęd!” i „BiSecur – napędy do bram garażowych w nowej odsłonie”). Na dobrą opinię napędów do bram Hörmann pracuje nieprzerwanie, wprowadzając już trzecią generację napędów.

Czas na zmiany nadszedł również do firmy Novoferm. Firma ta do oferty handlowej wprowadza nowy napęd do bram garażowych RUN 600. Ma on zastąpić odchodzący napęd serii Novomatic 200, który jest już niedostępny. Zmiana nie jest nieznaczna i nie polega tylko na liftingu. Różnica między serią Novomatic a nowym napędem RUN 600 jest bardzo wyraźna – choćby przy szynie prowadzącej. W nowych napędach szyna ta nie jest wstępnie zmontowana i w czasie instalacji należy ją złożyć z trzech części.

Czytaj więcej: Czas na zmiany- Novoferm

Novoferm na targach Budma 2013

BUDMA 2013Przewodnim hasłem kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które odbędą się w Poznaniu od 29 stycznia do 1 lutego 2013 będzie „Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura”.

Odpowiedź na nie stanowić ma ekspozycja oraz program wydarzeń, które koncentrować się będą na prezentacji  inteligentnych systemów projektowania, oszczędnych, niskoenergetycznych technologiach, innowacyjnych materiałach i systemach zabudowy oraz zintegrowanym sterowaniu i nowoczesnym zarządzaniu budynkiem.

Czytaj więcej: Novoferm na targach Budma 2013