W najbliższej przyszłości na tej podstronie pojawią się wpisy dotyczące produktów marki Wiśniowski.

Ambasador marki Wiśniowski

honorowy ambasador firmy Wisniowski Rita CosbyCzy w działaniach marketingowych można wymyślić jeszcze coś nowego? – drapią się po głowie specjaliści od reklamy. Czy jest możliwe zaskoczenie klienta, spowodowanie, aby reklamowana marka, firma objawiła mu się w nowej odsłonie?

 

Jednym ze sposobów na odświeżenie powszedniejącej coraz częściej reklamy, której strategie są naznaczone grzechem przewidywalności, stało się zatrudnianie ambasadorów. Ambasador jest tą osobą, która staje się oficjalnym przedstawicielem marki i poleca jej produkty. Mechanizm jest prosty: lubicie ambasadora? Część waszej sympatii przy okazji pozostaje przy marce.

Czytaj więcej: Ambasador marki Wiśniowski

Bramy przesuwne Wiśniowski

Brama przesuwna WiśniowskiFirma Wiśniowski to jeden z głównych producentów na polskim rynku, oferujących bramy przesuwne do ogrodzeń posesyjnych. Bramy te pracują niezawodnie w każdych warunkach: mogą być otwierane zarówno z napędem, jak i ręcznie. Przy zamykaniu automatycznym brama zasilana jest napięciem 24 V, wyposażona w wyłącznik przeciążeniowy, fotokomórki, lampę ostrzegawczą. Napęd przed uszkodzeniem, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy przed kradzieżą chroni pokrywa zabezpieczająca.

Czytaj więcej: Bramy przesuwne Wiśniowski

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne firmy WiśniowskiMarka Wiśniowski od lat oferuje na rynku polskim kompleksowy system ogrodzeń posesyjnych, reklamując go hasłem: funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka.

W skład całościowego systemu wchodzą takie elementy, jak: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe, niezbędne do tego, aby sprawnie ogrodzić wybrany przez nas obszar. Producent podkreśla wagę kompleksowego rozwiązania, zwracając uwagę na następujące zalety: ujednolicony wygląd ogrodzenia na każdym odcinku, gwarancja łatwego montażu (elementy będą pasowały do siebie). Nie bez znaczenia jest również oszczędność czasu i energii: jeśli kompletne ogrodzenie zamawiamy w jednym miejscu nie możemy zrezygnować z czasochłonnych często poszukiwań. (Z kompleksowych rozwiązań w branżach związanych z budownictwem korzysta wielu producentów: dobrym przykładem, na co już zwracaliśmy uwagę we wcześniejszych artykułach, jest marka Hormann, która dobrą opinię na rynku zawdzięcza jakości swoich produktów, ale i strategii oferty „od jednego producenta”. Obejmuje ona, w przypadku marki Hormann, bramy garażowe, napędy, drzwi).

Czytaj więcej: Ogrodzenia posesyjne