Marka Hormann i Schumacher na wspólnym torze

marka hormann- Schumacher Ambasador Marki HormannOd tego roku w swoich działaniach promocyjnych i marketingowych również i firma Hörmann zdecydowała się na Ambasadora Marki. Wybór padł na Michaela Schumachera i nie da się ukryć, że porozumienie między dwoma gigantami wygląda bardzo obiecująco.

Czytaj więcej: Marka Hormann i Schumacher na wspólnym torze

Specjalista od rzeczy niemożliwych

Hormann marka- ukosny profil przypodlogowySystem SSG, o którym ostatnio pisaliśmy, chcąc pokazać mniej znaną twarz marki Hörmann, niewątpliwie należy do rzadkich sytuacji montażowych i nieodzownych w takich wypadkach rozwiązań specjalnych. Hörmann to specjalista od takich spraw. Firma szczyci się tym, że rozwiązania szczególnych i nietypowych sytuacji montażowych to dla Hörmanna standard i codzienność. Przykłady? Oto kilka z nich.

Duże rozmiary płaszcza w bramach rolowanych mogą sprawiać znaczne problemy przy silnym obciążeniu wiatrem.

Czytaj więcej: Specjalista od rzeczy niemożliwych

Napędy do bram garażowych i wjazdowych marki Hörmann w nowej odsłonie

Pilot HS4 BS czarny

Pilot HS5BS bia-y

To już trzecia generacja napędów, jaką marka Hörmann wprowadza na rynek. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że napędy SupraMatic i ProMatic do bram garażowych oraz LineaMatic i RotaMatic do bram wjazdowych nie różnią się od swoich poprzedników. Nie ulegajmy jednak złudzeniu. Jest różnica i to poważna. Na czym polega zmiana?

 

Czytaj więcej: Napędy do bram garażowych i wjazdowych marki Hörmann w nowej odsłonie

Święty Mikołaj (na)daje

Hormann-marka-nadajnik HSD 2

 

Treść tego krótkiego artykułu związana jest z tematem, jaki zamieściliśmy dziś na forum: „Historia pewnej kłódki”. Dotyczy on, przypomnijmy, rozterek jednego z użytkowników forum budowlanego. Z powodu niechęci żony do technicznych osiągnięć, użytkownik ów samochód swój trzyma w garażu niewyposażonym w napęd. Zabezpieczenie garażu najprawdopodobniej stanowi kłódka. Na łańcuchu.

 

 

 

Czytaj więcej: Święty Mikołaj (na)daje

Luksusowa brama do luksusowego garażu

Luksusowa brama garażowa to przede wszystkim brama bardzo dobrze ocieplona. Aby jednak garaż był naprawdę ciepły, należy pamiętać także o miejscach, gdzie występują  największe straty ciepła: o okolicach nadproży i ościeży. Najlepszym rozwiązaniem są bramy wyposażone w specjalny system zabezpieczeń przed stratami ciepła w tym obszarze.

Czytaj więcej: Luksusowa brama do luksusowego garażu

Podkategorie

  • Marka Hormann

    hormann-marka

    W tej zakładce znajdziecie Państwo informacje na temat marki Hormann. Poruszymy kwestie dotyczące historii powstania.