Luksusowa brama do luksusowego garażu

Luksusowa brama garażowa to przede wszystkim brama bardzo dobrze ocieplona. Aby jednak garaż był naprawdę ciepły, należy pamiętać także o miejscach, gdzie występują  największe straty ciepła: o okolicach nadproży i ościeży. Najlepszym rozwiązaniem są bramy wyposażone w specjalny system zabezpieczeń przed stratami ciepła w tym obszarze.


Luksusowa brama garażowa wyposażona jest w bardzo szybki (prędkość otwierania - 22 m/s), nowoczesny napęd. Taki napęd współpracuje z pilotem, który zapewnia bezpieczny przekaz sygnału radiowego z pilota do napędu i z napędu do pilota w systemie kodowania 128-bitowym, używanym w bankowości elektronicznej.

Garaż luksusowy to nie tylko garaż niezwykle wygodny, ciepły i bezpieczny, ale także - piękny. I taka też powinna być brama garażowa: elegancka i wyjątkowa, wykorzystująca osiągnięcia nowoczesnego wzornictwa. Idealnie dopasowana do całości elewacji, podkreślająca jej charakter i urodę.

Do jednych z piękniejszych bram garażowych należą bramy z litego drewna (świerku skandynawskiego i kanadyjskiego), z najbardziej wyszukaną i wysmakowaną wersją - z frezowaniem na indywidualne zamówienie, według autorskiego, unikatowego projektu.  Bramy drewniane, w zależności od wzoru, stanowią doskonałe zamknięcie garaży zarówno w  modernistycznych rezydencjach, jak i domach typu „dworek”.

Ekskluzywnym estetycznie rozwiązaniem są też bramy stalowe typu Design o gładkiej półmatowej powierzchni Silkgrain, z aplikacjami ze stali nierdzewnej i szkła. Jeżeli dodatkowo wzór i kolor bramy garażowej zostanie powtórzony na drzwiach wejściowych, całość zyska wyjątkowo spójny, elegancki charakter.