PROMOCJAAAA

Hormann-marka-drzwi-TopPrestigeWiosna puka do drzwi :)

Dziś przygotowaliśmy dla was krótki quiz.

Proszę odpowiedzieć, jakie są zwiastuny wiosny.

Ale żeby nie było znowu o przebiśniegach, o ptaszkach, o kotach w marcu, o kwiatkach, o sercach, co zaczynają bić jedno do drugiego – prosimy o odpowiedź, uwzględniającą zwiastuny wiosny w budownictwie.

Gotowi jesteśmy iść o zakład, że otrzymamy następujące odpowiedzi: wiosnę w budownictwie zwiastuje koparka na placu budowy; ożywienie w hurtowniach artykułów budowlanych; pracujące pełną parą betoniarki; ruch w oddziałach banków, odpowiedzialnych za udzielanie kredytów na własne lokum, na inwestycje itd.

 To wszystko racja, ale my znaleźliśmy jeszcze jeden zwiastun, który bez najmniejszych wątpliwości stanowi zapowiedź wczesnej wiosny. Jest nim – uwaga! Tadam! Tadam!! – promocja w firmie Hörmann Polska.

I teraz będzie kawałek robiony na poetycko;) – marka Hörmann Polska wpuszcza wiosnę do domu przez aluminiowe drzwi zewnętrzne. Tak, bo pod tym właśnie hasłem „Aluminiowe drzwi zewnętrzne – promocja 2013” przez 5 miesięcy odbywać się będzie promocja. Pierwsze promocyjne jaskółki wypuszczono 1 lutego tego roku, czyli uprzejmie ogłaszamy, że wczesna wiosna w Hörmann Polska stała się faktem.

Dlaczego TopPrestige

 Działaniem promocyjnym objęto zewnętrzne drzwi aluminiowe w wersji TopPrestige. Wysokiej jakości drzwi aluminiowe to niejednokrotnie kusząca alternatywa dla drzwi drewnianych. Pisaliśmy już na naszym blogu o drzwiach aluminiowych, przypomnijmy więc teraz tylko w skrócie te z ich cech, które bezpośrednio wpływają na wysoką jakość i sprawiają, że zarówno TopPrestige, jak i TopPrestigePlus cieszą się znakomitą opinią klientów, uchodząc – i słusznie – za drzwi bardzo eleganckie. Elegancję tę w dużej mierze zawdzięczają wąskiemu profilowi skrzydła – bez listew mocujących i bez widocznej uszczelki.

Co wyróżnia drzwi TopPrestige w rynkowej – i promocyjnej – ofercie, poza szerokim wyborem w zakresie wzornictwa i wyposażenia technicznego?

  • Komfort użytkowania: pamiętajmy, że aluminiowe drzwi nie wymagają powtórnego malowania ani specjalnych zabiegów konserwacyjnych – nawet po latach zachowują wygląd pierwotnej nowości.
  • Dobra stabilność, wysokie parametry w zakresie izolacyjności akustycznej i cieplnej – to kolejne plusy. Uwagę zwraca zwłaszcza wartość współczynnika przenikania ciepła: wynosi on ok. 1,7 W/(m2 x K). Nie da się ukryć, że to podstawowy atut w czasach, kiedy energooszczędność postrzega się jako jeden z najbardziej znaczących wymogów.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest on efektem m.in. zastosowania 9-punktowego zamka przeciwwłamaniowego. Bezpieczeństwo zapewnia 5 stalowych rygli obrotowych i 4 stalowe trzpienie. Wkładka patentowa jest dodatkowo zabezpieczona przed rozwierceniem przez rozetę przciwwłamaniową. Przed podważeniem i wepchnięciem drzwi do środka chroni masywny trzpień ze stali nierdzewnej. Zauważcie, że w okresie od 01.02.2013 do 30.06.2013 zamek ten będzie stanowił standardowe wyposażenie wszystkich drzwi objętych promocją.

Co znajdziemy w promocji

Marka Hörmann Polska promocję opatrzyła hasłem „6 modeli drzwi, 12 kolorów w jednej cenie”. Tak naprawdę możemy więc wybrać spośród 72 drzwi. Kolory – od szlachetnego antracytu, przez biele, szarości, zielenie i odważny rubinowy. Wysoki połysk, mat, półmat – tu też mamy możliwość wyboru, dzięki której nasze drzwi zewnętrzne będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyliśmy. W najdrobniejszym szczególe.