Hormann opinie- opinie o bramach Hormann

ALR Vitraplan - brama jak szklana tafla

Hormann opinie-ALR-VitraplanNie zamierzamy dyskutować z faktami: przyjmujemy do wiadomości, że na rynku jest wielu producentów bram. Tych naprawdę liczących się, czyli tych, którzy dzielą między sobą największe kawałki tortu – jest paru. Ilu jest producentów, którzy potrafią zmienić bramę w małe dzieło sztuki?

Taką opinią cieszy się czołowy producent bram, firma Hörmann. Że opinia ta jest w pełni zasłużona, możecie się przekonać oglądając aluminiowe bramy segmentowe ALR, które określa się też mianem bram do indywidualnej aranżacji. Sięga się po nie wówczas, kiedy przyświeca nam / projektantowi idea ujednolicenia, wtopienia bramy garażowej w architekturę budynku. Aluminiowa konstrukcja ramowa przemysłowej bramy segmentowej ALR 40 stanowi podstawę bramy przeznaczonej do zintegrowania z fasadą. Wypełnienie – rodzaj, wygląd, charakter – i związany z tym wybór należy do odbiorcy. To on we własnym zakresie może wykonać je z drewna, metalu, ceramiki, szkła, tworzywa sztucznego. Decydujący jest pomysł i ogólny zamysł architektoniczny.

Czytaj więcej: ALR Vitraplan - brama jak szklana tafla

Brama, która zachwyca

Hormann-opinie-drewniana-brama-Hormann-w-rustykalnym-styluTak, dziś będzie o zachwycie. Dziś z pełną premedytacją chcemy się z wami podzielić naszym całkowicie prywatnym zachwytem na temat pewnego typu bram garażowych, jakie oferuje Hörmann. Ostrzegamy więc, że zostaną przedstawione nasze subiektywne opinie na temat bram.

Jeśli weźmiemy pod uwagę różnorodność i szerokość oferty, wybór bramy wydaje się rzeczą banalnie prostą. Z czego możemy wybierać?

Krok 1. Najpierw powierzchnia.

Marka Hormann oferuje 3 rodzaje powierzchni ze stali: Woodgrain, Silkgrain i Micrograin. Stanowią one zabezpieczenie bramy przed korozją i sprawiają, że woda deszczowa spływa, tworząc krople. W tych wersjach wyboru możemy dokonać spośród 15 kolorów preferowanych, a także niemal wszystkich kolorów wg palety RAL.

Inny typ powierzchni gwarantuje nam Decograin, z okleiną drewnopodobną i metaliczną. Tą drugą jest Titan Metallic w kolorze ciemnego antracytu. Decydując się na okleinę drewnopodobną, wybierzemy ją spośród pięciu wariantów. Ich powierzchnia jest odporna na działanie promieni UV.

Czytaj więcej: Brama, która zachwyca