Hormann opinie- opinie o drzwiach Hormann

Nowoczesne wzornictwo drzwi

Hormann-opinie-przeszklenie-drzwiWszyscy wiemy, jak wielkie znaczenie ma detal, ile we współczesnym wzornictwie zależy od szczegółu. Nawet najpiękniejszą bryłę domu, najbardziej wyszukaną fasadę są w stanie zohydzić byle jakie drzwi, wykonane niestarannie, z tandetnych materiałów, czy po prostu drzwi źle dobrane. Opinie wtedy mogą być zdecydowanie nieprzyjazne. Skóra cierpnie na samą myśl o nowoczesnych, przeszklonych drzwiach z wysuwającym się na plan pierwszy awangardowymi uchwytami z chromowanej stali, osadzonych w klasycznym staropolskim dworku lub zabytkowym szachulcowym obiekcie. Podobny dysonans stanowić może zgeometryzowana bryła nowoczesnego domu, określana popularnie jako „chrom i szkło”, z drzwiami utrzymanymi w klasycznym stylu, z zastosowaniem kasetonowych podziałów, nawiązującymi do XIX-wiecznych siedzib szlacheckich.

 Kolejny problem rodzić się może na styku estetyki i funkcjonalności. Nie wszyscy lubią kompromisy, a w tym wypadku (niejako na wejściu ;) – mieszkać ładnie, czy mieszkać ciepło i / lub bezpiecznie – kompromis jest szczególnie przykry, ponieważ w każdym z przypadków, za którym się opowiemy, pozostaniemy z uczuciem niedosytu.

Czytaj więcej: Nowoczesne wzornictwo drzwi

Drzwi zewnętrzne ThermoPro

Hormann-opinie-drzwi-zewnetrzne-ThermoProO drzwiach zewnętrznych zwykło się mawiać, że są wizytówką domu. Nawet szybka i pobieżna sonda przeprowadzona w celu wyłonienia podstawowych cech, jakimi powinny charakteryzować się drzwi, pokazała, że skłonni jesteśmy za najważniejsze uznawać bezpieczeństwo, estetykę, znakomite uszczelnienie i dobrą izolacyjność termiczną oraz niewygórowaną cenę.

Drzwiami w ofercie Hörmann, które spełniają te wymagania, są stalowe drzwiThermoPro. Ich atuty to bezpieczne ryglowanie wielopunktowe, bardzo dobra izolacyjność, cena i atrakcyjność.

Co sprawia, że za drzwiami ThermoPro możemy czuć się bezpiecznie?

Czytaj więcej: Drzwi zewnętrzne ThermoPro