Hormann opinie- opinie o napędach Hormann

Co Ty wiesz o napędach?

Hormann-opinie-ProMatic-AkkuPrzeprowadziliśmy dla was krótką sondę. Poprosiliśmy 20 osób – to się nazywa próba losowa? – o podanie pierwszego skojarzenia do frazy „napędy do bram garażowych”. Oto wyniki, jakie otrzymaliśmy:

14 odpowiedzi ze wskazaniem konkretnej marki – Hörmann;

1 odpowiedź: „ten od korony. Wiśniewski chyba”;

3 odpowiedzi – informacja zwrotna, że pytający nie zna żadnych producentów;

1 odpowiedź – będąca w rzeczywistości krótkim pouczeniem, że technika nas zabije, bo ludziom niedługo starczy sił tylko i wyłącznie na naciskanie odpowiednich guzików w różnych pilotach. Kto to widział 100 lat temu, pouczał ekologicznie i antytechnologicznie zorientowany respondent, żeby bramy otwierał napęd!? Najlepiej, żeby zlikwidować całe to techniczne nowinkarstwo i polegać na sile własnych mięśni. Ruch to zdrowie, w zdrowym ciele zdrowy duch, bodajbyśmy wszyscy zdrowi i bogaci byli – podsumował respondent i poszedł biegać, życząc nam wszystkiego dobrego.

1 odpowiedź została sklasyfikowana jako brak odpowiedzi, ponieważ zdania: „Daj mi spokój. Prosiłam już dzisiaj chyba ze 100 razy, żebyś wyrzucił śmieci” w żaden sposób nie można uznać za odnoszące się do tematu.

Dla porządku odnotowaliśmy we wnioskach informację, że marką kojarzoną przez znakomitą większość naszej próby losowej z napędami do bram jest marka Hörmann. W dalszej części naszego minisondażowego badania postanowiliśmy chytrze wybadać opinie na temat napędów marki Hörmann. Jak ocenia się trwałość napędów, solidność wykonania, niezawodność, cenę, ofertę producenta. Przejrzeliśmy także wpisy na branżowych forach. Zgromadzony tam materiał stanowi potwierdzenie dobrej i bardzo dobrej opinii, jaką cieszą się napędy do bram firmy Hörmann. Zwróciliśmy uwagę na jedną opinię krytyczną, obecną w sieci, przedstawiona przez internautę na blogu. Dotyczyła problemów z napędem, jednak zwraca uwagę happy end i sposób załatwienia sprawy przez firmę Hörmann. Internauta, po wpisach sygnalizujących problemy z działaniem napędu, pisze o wizycie przedstawicieli firmy, którzy sprawdzili całość w tym również inne produkty Hörmanna zainstalowane w domu.. „Przy następnej wizycie, wszystkie usterki zostały usunięte” – donosi zadowolony klient. Nie trzeba chyba dodawać, że takie opinie budują zaufanie do marki i utrwalają takie cechy jej wizerunku, jak solidność i odpowiedzialność. Nie sztuką jest bowiem wypuścić na rynek nawet najlepszy produkt, sztuką jest zyskać i utrzymać zaufanie klienta oraz pewność, że w razie problemów – a te, nie oszukujmy się, przydarzyć się mogą nawet w mercedesie – klient nie zostanie pozostawiony sam sobie i skazany na błądzenie.

Dobre opinie dotyczące napędów marki Hörmann odnoszą się m.in. do takiej z cech, jak bezpieczeństwo, które zapewnia użytkowany produkt. Związane jest ono z automatycznym ryglowaniem bramy w szynie napędu, co skutecznie zabezpiecza przed możliwością podważenia. Nie bez znaczenia jest fakt, że ten system ryglowania jest czysto mechaniczny, a wiec działa także w razie braku prądu. Zresztą, umówmy się, dla takiej firmy jak Hörmann, nawet brak prądu nie stanowi problemu ;) Zastanawiacie się, co by tu można wymyślić, dysponując garażem bez przyłącza elektrycznego? Uważacie, że taki garaż przekreśla szanse na zainstalowanie napędu? Bez obaw. Przekonajcie się, jak radzi sobie z tym Hörmann. Proszę bardzo – firma proponuje w takich przypadkach ProMatic Akku – komfortowy napęd do garaży bez przyłącza elektrycznego właśnie. Rozwiązaniem jest akumulator. Podłącza się go do gniazdka przy pomocy załączonej ładowarki. Uważajmy jedynie, żeby nie pomylić akumulatora z naszym telefonem komórkowym, bo sposób ładowania jest taki sam ;)